Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Świerkowa Karczma

Można tutaj zjeść pyszne, tradycyjne polskie potrawy.

Świerkowa Karczma to jedna z ciekawszych restauracji podających tradycyjne dania kuchni polskiej w Świeradowie Zdroju. Na wejściu wita gości drewniany Duch Gór z zapaloną latarnią, aby oświetlić drogę do Karczmy. Sama Karczma zbudowana jest z grubo ciosanych bali, które również w środku nie zostały niczym okryte. Wnętrze restauracji przypomina prawdziwą, starodawną karczmę, w której centralnym elementem jest duży kamienny kominek. Tutaj połączony z kontuarem.
Do Świerkowej Karczmy trafić jest bardzo łatwo, ponieważ zlokalizowana jest ona tuż przy głównej drodze przejazdowej przez Świeradów Zdrój, nieopodal centrum miasteczka i bardzo blisko nadbrzeża rzeki Kwisy.
Zjeść w tym miejscu można między innymi: żurek w chlebie, gulasz z dziczyzny, pstrąga smażonego po izersku, a na deser pyszny, domowy sernik. Do tego można spróbować lokalnego piwa czy wypić herbatę z miodem z okolicznej pasieki.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0