Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Skałka

Niewielki lokal serwujący tanie, smaczne i domowe dania.

Restauracja Skałka zlokalizowana jest przy ulicy Letniej 11 w dzielnicy Zabobrze w Jeleniej Górze. Niestety wbrew nazwie nie jest zlokalizowana przy skale, ale w pobliżu rzeki Kamiennej. W środku zastaniemy klasyczny restauracyjny wystrój, który sprawi, że przyjemnie, ale też wygodnie będzie w tym miejscu zjeść posiłek.
Restauracja ta na kulinarnej mapie Jeleniej Góry wyróżnia się menu obiadowym, ponieważ w stałej cenie 10 złotych można zjeść dwudaniowy obiad z kompotem, a także wykupić abonament na takie posiłki na okres dwóch tygodni lub miesiąca.
W menu królują polskie potrawy, które każdemu przypadną do gustu. Na obiad można zjeść rosół, zupę pomidorową, ziemniaczki z mięsem czy naleśniki. Obiady wydawane są od 13:30 do 15:30. W restauracji Skałka można też zorganizować imprezę okolicznościową jak Sylwester czy wesele.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0