Restauracja Czarny Kamień Resort&SPA

Spraw przyjemność swojemu podniebieniu i odwiedź naszą restaurację. Usiądź wygodnie i rozkoszuj się pięknym widokiem wprost na Wysoki Kamień.
Latem zapraszamy na taras, gdzie na  świeżym powietrzu można odetchnąć pełną piersią. Zimą natomiast usiądź w środku, gdzie jest ciepło i przez duże przeszklone okna obserwuj zaśnieżony świat pięknych polskich gór.
Rozsmakuj się w świeżo przygotowywanych daniach. Doceń zarówno doskonały smak, jak również atrakcyjny sposób podania, za którymi kryje się wysoka jakość świeżych produktów. Wszystkie potrawy od podstaw przygotowywane są na miejscu z miłością przez pasjonatów gotowania w oparciu o własne receptury z wykorzystaniem m.in. produktów regionalnych i sezonowych.
"Tylko to, co gotujesz z miłością, jest naprawdę smaczne." 
- Alison Singh Geer
Dokładamy starań, aby czas spędzony w naszej restauracji był przygodą kulinarną, która może zaskakiwać, uwodzić, rozpieszczać smakami i dostarczać nowych doznań. Pasja, miłość do gotowania i podróży pozwalają naszej Szefowej Kuchni wyczarowywać wyjątkowe dania inspirowane kuchniami świata.
Autorskie Czarne Menu to propozycja, której warto baczniej się przyjrzeć i rozważyć skosztowanie. Może zaskoczyć nie tylko doznaniami smakowymi, ale również wizualnymi. 
Restauracja
Zapraszamy do naszej restauracji
od niedzieli do czwartku do godz.  22:00
a w piątki i soboty
 do godz. 23:00
*godziny i zasady otwarcia restauracji mogą ulec zmianie w zależności od sezonu i obostrzeń

Galeria

Lokalizacja

61 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 131 (od 2023r.)
serce Twoje ulubione obiekty 0