Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Pod 5

Malowniczo położony lokal serwujący pyszne dania w przystępnych cenach.

Restauracja pod 5 mieści się w malowniczo położonym Karpaczu pod adresem Kamienna 5. Dzięki takiej lokalizacji i dużemu zewnętrznemu tarasowi dla gości można podczas posiłku podziwiać panoramę najwyższej góry w paśmie Karkonoszy Śnieżki, oraz pomniejsze góry tego pasma. Sama restauracja też jest utrzymana w góralskim klimacie i można w niej znaleźć domowe jadło. Przytulne wnętrze zachęca do zjedzenia posiłku bez pośpiechu.

W menu najbardziej popularne są polskie smakołyki, ale na życzenie gości szef kuchni może przygotować danie wegetariańskie, a nawet ugotować danie bezglutenowe. W restauracji jest aż 65 miejsc dla gości. Dzięki dużemu metrażowi można w niej urządzić również imprezy okolicznościowe.

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek - czwartek: 10.00-21.00
  • piątek - niedziela: 09.00-21.00

Dogodna lokalizacja na terenie Karpacza sprawia, że prosto z restauracji można pojechać na szlak górski lub też zahaczyć o nią w drodze po zwiedzaniu świątyni Wang, spacerze deptakiem czy zejściu ze Śnieżki.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0