Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Piwowar Lwówecki

Piękne, górskie widoki i piwa z najstarszego browaru w Polsce.

Restauracja Piwowar Lwówecki położona jest u podnóża Gór Izerskich na wysokości aż 700 m n.p.m. dzięki czemu z jej tarasu widokowego można podziwiać nie tylko Izery, ale także Dolinę Czerniawy. Właściciele sugerują, że przy dobrej pogodzie widoczność sięga nawet do 50 km. Warto więc choćby dla tych widoków przyjechać do Świeradowa Zdroju na Zacisze 3. Jednak większość osób odwiedza tę restaurację ze względu na piwo. Można dostać tu świeże, niepasteryzowane piwo z najstarszego browaru w Polsce – Browaru Lwóweckiego założonego w 1209  roku.
Ciekawe wnętrze restauracji idealnie pasuje do charakteru piwowaru, ale jednocześnie zachęca do zjedzenia potraw tradycyjnej polskiej kuchni. Szef kuchni ma do dyspozycji tradycyjne, stare receptury, dzięki którym podawane tu potrawy mają wyrazisty, ale prosty smak. Można tu zjeść między innymi krem z kurek z grzankami, sałatkę chłopską, pstrąga z grilla czy wołowinę w piwie, a największym przysmakiem jest podawana tu golonka izerska w piwie. Spróbować również warto Przysmak Piwowara.
Po obiedzie, albo przed warto wybrać się na jedną ze ścieżek rowerowych, wjechać kolejką gondolową na szczyt czy przejść się na punkt antygrawitacyjny, który położony jest jedynie 200 m od restauracji. Także do Czech jest blisko, ponieważ jest to około 40 minut spacerem.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0