Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

MONTEVERDE Ristorante e Caffe Italiano

'O sole mio...

„Monteverde to włoski styl życia. Czerpanie radości z  każdej przeżywanej chwili, gdzie długie spotkania z rodziną i przyjaciółmi rozpoczynane są przez orzeźwiające aperitify a kończone włoskimi digestifami i świeżo mieloną kawą. Naszej pracy przewodzi szacunek dla jakości, rzemiosła i ekologii, co widać w stworzonym przez lokalnych artystów i rzemieślników wnętrzu nawiązującym do otaczających Świeradów-Zdrój gór i lasów.”

WŁOSKA KUCHNIA Z REGIONALNĄ NUTĄ

Tworząc naszą restauracje staraliśmy się oddać w jej wnętrzu zarówno włoski styl życia jak i lokalny patriotyzm. Nasze dania serwowane są na talerzach z rzemieślniczych manufaktur, a meble i szkło zostały wyprodukowane w Polsce. 
Współpracujemy z lokalnym kołem łowieckim, które po każdym udanym polowaniu dostarcza nam świeżą dziczyznę.
 

STARANNIE WYBRANE WINA

W naszej karcie można znaleźć zarówno lokalne gwiazdy jak Winnica Silesian lub Miłosz, selekcję win z nowego świata, a także klasyczne pozycje starego świata. Aktualnie posiadamy w ofercie ponad 40 etykiet.

restauracja bez barier!

Jesteśmy w pełni przygotowani do obsługi gości z inwalidztwem. Przed naszą restauracją mamy do dyspozycji parking dla inwalidów. Do  restauracji na wózkach inwalidzkich można zjechać windą. Jesteśmy wyposażeni w WC dla inwalidów, gdzie znajduje się również przewijak dla najmłodszych dzieci.

MONTEVERDE

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0