Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Metafora

Nastrojowa muzyka, ciepły wystrój i pyszne jedzenie.

Metafora  Pub to jedna z najmodniejszych restauracji w Jeleniej Górze. Leży w samym centrum miasta, w jednej z kamienic otaczających miejski ratusz. W okresie letnim można skorzystać z wystawianego pod arkadą ogródka, jednak mimo to warto wejść do środka, ponieważ oprócz dobrego jedzenia to wystrój przyciąga klientów do tego miejsca. Metaforę otwarto w 2010 roku i jako jedna z pierwszym restauracji została wystylizowana na prawdziwy angielski pub, z ciężkimi drewnianymi krzesłami, małymi stoliczkami pod lampkami czy dużą ścianą z biblioteczką, z której można swobodnie korzystać. Wystrój ten idealnie pasuje do lokalizacji i charakteru tego miejsca.

Warto wiedzieć, że Metafora to jedno z niewielu miejsc w Jeleniej Górze przyjaznych zwierzętom. Drugim wielkim plusem tego miejsca jest wczesne otwarcie, ponieważ już od 10 można zjeść tu śniadanie. Dania tu podawane można określić mianem kuchni międzynarodowej, ponieważ w menu znajdziemy pozycje takie jak: francuska zupa cebulowa, czeski smażony ser, węgierski bogracz, bałkańską peperonatę czy tradycyjny polski rosół.

Metafora pub to także świetne miejsce do spędzenia wieczoru przy piwie lub wymyślnych drinkach, których w tym miejscu jest pod dostatkiem. Co jakiś czas organizowane są również wieczory tematyczne czy małe koncerty.
Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek: 10:00 – 01:00
  • Wtorek: 10:00 – 01:00
  • Środa: 10:00 – 01:00
  • Czwartek: 10:00 – 01:00
  • Piątek: 10:00 – 02:00
  • Sobota: 10:00 – 02:00
  • Niedziela: 12:00 – 00:00

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0