Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

La Gondola

Knajpa z szerokim menu oraz gustownym wnętrzem.

Pizzeria La Gondola zlokalizowana jest w Świeradowie Zdroju przy ulicy 11 Listopada 36, tuż przy głównej drodze prowadzącej przez to miasteczko. Restauracja jest czynna od poniedziałku do soboty od 12:30 do 21:30, a w niedziele do 20. Warto zarezerwować wcześniej stolik.
La Gondola jest urządzona gustownie, ze smakiem i w ciepłych barwach. Tapety i lustro na ścianie bardzo ładnie powiększają przestrzeń, a białe obrusy dodają kunsztu. Wygodne, duże fotele kuszą do spoczynku, ale jednocześnie nie utrudniają zjedzenia posiłku.
W menu można znaleźć przede wszystkim potrawy kuchni greckiej i włoskiej. Różnego rodzaju pasty, sałatki, a nawet carpaccio z ośmiorniczek czy pieczoną wątróbkę można znaleźć w stałym menu. Do tego ogromny wybór włoskiej pizzy na cienkim cieście specjalnie wyrabianym w restauracji.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0