Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Kucie Smaku

Restauracja prowadzona jest od 1983 roku

Kuźnia Smaków to jedna z najlepszych restauracji w Jeleniej Górze. Można ją znaleźć na placu Ratuszowym pod numerami 34-35, w jednej z kamienic pod ozdobnymi arkadami. Z restauracji rozpościera się widok na cały plac Ratuszowy, oraz sam Ratusz i okoliczne, bardzo ładne, średniowieczne kamieniczki. Kuźnia Smaku prowadzona jest z sukcesem od 1983 roku przez rodzinę mistrzów sztuki kucharskiej i cukierniczej.
Wszystkie potrawy przygotowywane są tuż przed podaniem na podstawie opracowywanych samodzielnie przepisów tradycyjnej kuchni polskiej. Warto tutaj spróbować między innymi kremu z borowików podawanego z grzankami i żółtym serem, flaczków wołowych, żuru, michy pierogów czy bigosu myśliwskiego. Bardzo popularne są również dania z grilla czy sałatki z wieloma składnikami, które mogą zastąpić mięsne danie główne.
W Kuźni Smaku można zjeść nie tylko wyśmienity obiad, ale też śniadanie, ponieważ restauracja czynna jest codziennie już od 9 rano do 22.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0