Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Karczma Polska

Lokal w tyrolskim stylu

Sosnówka to miejscowość znana przede wszystkim ze zbiornika wody pitnej dla pobliskiej Jeleniej Góry. Jednak w tym miasteczku można też znaleźć prawdziwą Karczmę Polską. Ogromny biały budynek z drewnianą zabudową (dom tyrolski) oraz wielkim, zielonym w lecie ogrodem zapraszają do spróbowania polskiej kuchni.
Karczma Polska wyróżnia się przede wszystkim swoją dopracowaną stylistyką. Przed karczmą wystawiony do witania gości jest drewniany karczmarz w odpowiednim odzieniu. W środku usiądziemy na dużych ławach przy drewnianych stołach i będziemy mogli zagrzać się przy kominku. Albo jeśli pogoda na to pozwoli skorzystać z drewnianych ław w ogrodzie. 
W menu karczmy możemy znaleźć oczywiście dania kuchni polskiej, ale również duży wybór kuchni śląskiej.  Można tu spróbować żuru podawanego w chlebie, barszczu z kołdunami czy schabu w kapuście. Co ciekawe można tutaj zjeść nie tylko obiad, ale zajechać również na śniadanie, ponieważ karczma otwarta jest od 9 rano.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0