Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Karczma Hutnika

Swojski klimat i pyszne dania kuchni polskiej.

Karczmę Hutnika można znaleźć w Szklarskiej Porębie pod adresem Kołłątaja 1, ale szukając tego miejsca warto po prostu wejść na pieszy szlak prowadzący do wodospadu „Szklarka” obok Leśnej Huty. Całkiem niedaleko znajduje się też Stara Chata Walońska. Dzięki lokalizacji w spokojnym zakątku z widokiem na góry Karczma cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród osób podążających szlakiem.

To miejsce samo w sobie jest atrakcją turystyczną, ponieważ gości witają ogromne, wyrzeźbione w drewnie postacie Karczmarza i Karczmarki. Wszędzie pojawiają się też typowe górskie motywy oraz wnętrze restauracji również nie da nikomu zapomnieć, że ta restauracja usytuowana jest u podnóża gór. Panuje to swojski klimat karczmy i dobrego jedzenia.

W ofercie Karczmy Hutnika dania tradycyjne oraz z grilla, zawsze pyszne i świeże, a chlubą lokalu są domowe pierogi robione według tradycyjnej receptury oraz placek węgierski. W ofercie także naleśniki i sałatki.

Godziny otwarcia:

  • w sezonie letnim i zimowym: 12.00 - 21.00
  • poza sezonem: 12.00 - 18.00

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0