Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Gospoda Grota

Góralskie wnętrze i smaczne dania.

Gospoda Grota to drewniana chatka, która swoim górskim wystrojem zachęca do wejścia i zjedzenia w niej obiadu. W środku można wygodnie usiąść na drewnianych ławach, przy dużym drewnianym stole i podziwiać widoki zza oknem, albo piękne belki stropowe w środku. Grota jest bardzo przytulnym miejscem wbrew temu na co wskazuje nazwa, która wzięła się z tego, iż Gospoda zlokalizowana jest naprzeciwko Punktu Turystycznego Jaskinia Grota, pod oficjalnym adresem ulica Sanatoryjna 36, osiedle Czerniawa Zdrój.
Jest to świetne miejsce, aby przed wyruszeniem na szlak turystyczny, albo po jego powrocie zjeść ciepły obiad, ponieważ Gospoda Grota jest otwarta codziennie od 11 do 22. Można tu zjeść bardzo tanio między innymi takie przysmaki jak karkówka z grilla, smażony ser, gulasz grodzki czy domowe flaczki. Spróbować można też piwa Skalak, a przy chłodnej pogodzie napić się grzańca.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0