Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Gościniec Łojewski

Restauracja i smażalnia ryb, położona przy trasie Jelenia Góra-Szklarska Poręba

Gościniec Łojewski to jedna z pierwszych restauracji założonych w Wojcieszycach przy głównej trasie między Jelenią Górą a Szklarską Porębą. Od centrum Jeleniej Góry do Gościńca jest niecałe 6 km. Budynek, w którym mieści się restauracja został wybudowany w 2006 roku, a obok utworzono staw rybny i małą smażalnię. Duży budynek mieści w sobie restaurację, natomiast mniejszy – drewniany to osobna smażalnia ryb. W Gościńcu znajdziemy przestronne, jasne, dwupoziomowe wnętrze restauracji z tarasem, z którego można podziwiać panoramę Karkonoszy. Natomiast smażalnia to klimatyczna drewniana chatka, gdzie stoły i ławy ustawione są dookoła. Czynne 10-22 codziennie.
W Gościńcu Łojewskim można liczyć na smaczną, domową, tradycyjną kuchnię polską. Przepyszne dania mięsne albo jarskie. Obok w smażalni można skosztować usmażonej ryby wyłowionej prosto z okolicznego stawu. W oczekiwaniu na posiłek można się przespacerować dookoła tego akwenu i podziwiać panoramę gór.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0