Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Gazownia

Lokal od 10 lat gości w swoich murach amatorów pysznej pizzy

Pizzeria Żywiec Club w Jeleniej Górze bardzo dobrze znana jest pod nazwą Gazownia. Od ponad 10 lat jest to kultowe miejsce, dla wszystkich, którzy chcą zjeść dobrą pizzę. Dzięki lokalizacji w samym centrum Jeleniej Góry, blisko okazałego budynku poczty głównej i deptaka, którym codziennie spacerują setki turystów, a także blisko szkół średnich i Uniwersytetu Ekonomicznego, Gazownia praktycznie codziennie jest wypełniona po brzegi.
Żeby wejść do lokalu trzeba skręcić w bramę na ulicy Pocztowej 8 i przejść przez małe podwórko między kamienicami. W środku pizzerii można zastać bardzo ciekawy wystrój sprzyjający spotkaniom czy nawet rodzinnym obiadom. Na ścianach można zobaczyć mnóstwo obrazów i zdjęć przedstawiających panoramę okolicy i samo miasto. Drewniany bar i kamienna podłoga również dodają temu miejscu uroku.
W menu można znaleźć przede wszystkim różnego rodzaju pizze w trzech wielkościach: 28 cm, 40 cm i 50 cm. Dzięki zachowaniu oryginalnych włoskich nazw nie ma problemu z wyborem ulubionej pizzy. Można też skosztować sałatek, włoskich makaronów czy mięs w tym plackach po węgiersku. Pizzeria czynna jest od poniedziałku do soboty od 12 do 22.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0