Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Colosseum

Pizzeria w centrum Sobieszowa

Pizzerię Colosseum można znaleźć u podnóża gór Karkonoszy w Sobieszowie, dzielnicy Jeleniej Góry. Można tu trafić bardzo łatwo z głównej drogi biegnącej do Szklarskiej Poręby, albo do Karpacza. W okolicy pizzerii jest też popularny Zamek Chojnik, na który można wejść po uprzednim przejściu przez teren Karkonoskiego Parku Narodowego i spacerze lub wspinaczce na wzgórze zamkowe.
Colosseum to świetne miejsce, aby zejść obiad po takim spacerze. W lokalu można poczuć przyjazną atmosferę i klimat włoskiej pizzerii. Restauracja może pochwalić się działalnością od 1999 roku.  Pizza, sałatki, pasty czy risotta to nie wszystko co można znaleźć w menu tej restauracji.  Dzięki zachowaniu tradycyjnych włoskich nazw bez trudu można zidentyfikować swoją ulubioną pizze. Pizzeria otwarta jest dla gości codziennie od 12 do 22.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0