Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Club Sushi

Club Sushi to restauracja japońska wykraczająca swoją ofertą i produktami daleko ponad ogólnie przyjęte standardy w branży sushi.

Club Sushi w Jeleniej Górze. Pomysł powstał wiele lat temu jednak do realizacji doszło dopiero w 2015 roku. Pod namową rodziny i przyjaciół postanowiliśmy zrealizować nasze marzenia. Z tego pragnienia rozpoczęliśmy tą ekscytującą podróż w świat niepowtarzalnych japońskich smaków i aromatów. Od miski ciepłej zupy miso, poprzez sushi do tradycyjnych ciepłych dań.

Każda rolka sushi wykonana jest na zamówienie. Nigdy nie przechowujemy ich w lodówkach. W ciągu dnia wykonujemy małe partie wysokiej jakości ryżu, zamiast jednej dużej partii rano. Być może to małe szczegóły, ale dbamy o to, aby twój posiłek po prostu dobrze smakował.

Zapraszamy do naszej restauracji od wtorku  do niedzieli, od 12.00 do 21.00.

Dostawa sushi / odbiór w ClubSushi:
  • Zamówienia przyjmujemy wyłącznie telefonicznie od 12.00 do 19.00 - realizacja dostaw w godzinach od 13.00 do 21.00. Do zamówienia doliczone jest opakowanie i koszt dostawy w zależności od strefy. Istnieje możliwość odbioru zamówienia na miejscu w restauracji.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0