Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Chata za wsią

Smaczne dania przygotowywane według tradycyjnej receptury

Chata za wsią to jedna z najbardziej rozpoznawalnych restauracji w powiecie jeleniogórskim. Można ją znaleźć pod adresem Górska 1 w Mysłakowicach, a właściwie przy głównej drodze między Karpaczem a Jelenią Górą. Między pięknymi Karkonoszami a Rudawami Janowickimi, które zapraszają do zwiedzenia i przespacerowania się szlakiem turystycznym. Jest to miejsce idealne dla turystów szukających wypoczynku „za wsią”, ponieważ oprócz wyśmienitej restauracji można znaleźć tu trzy gwiazdkowy hotel.
W roku 1983 został otwarty tu mały zajazd zlokalizowany w zabytkowym domu tyrolskim, jednak po dwóch rozbudowach powstał tu Hotel i Restauracja Chata za Wsią, mogący pomieścić aż 116 osób w pokojach hotelowych oraz nawet 200 osób w sali balowej. Dlatego też bardzo często urządzane są tutaj wesela czy studniówki.
Dla gości zatrzymujących się tylko na obiad funkcjonuje restauracja czynna od 7 do 22 każdego dnia, gdzie można zjeść śniadania, obiady i kolacje gotowane według starych przepisów „babuni”. W menu można znaleźć też potrawy dla wegetarian i diabetyków. A do tego można liczyć na tradycyjną polską gościnność i piękne widoki, ponieważ z restauracji widać sporą część pasma Karkonoszy, w tym najwyższy szczyt Śnieżkę.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0