Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Gospoda Graniczna Bombaj

Knajpa położona jest nieopodal polany jakuszyckiej

Gospoda graniczna Bombaj leży na terenie Jakuszyc w Górach Izerskich. Położona jest przy głównej drodze, która prowadzi na przejście graniczne Harrachov z Republiką Czeską. W okolicy znajdują się też dobrze znana wszystkim narciarzom Polana Jakuszycka czy wyciąg Wiciarka i ośrodek narciarski babiniec. Podczas innych pór roku niż zima w okolicy warto przejść się szlakiem pieszym po Górach Izerskich albo zejść od Szklarskiej Poręby na wodospady – Szklarka i Kamieńczyk.

Nie da się przejeżdżając przeoczyć tego miejsca. Głównie dlatego, że budynek Gospody jest bardzo charakterystyczny. Niska, duża chata z zabudowanym drewnem i oknami tarasem. W środku również jest bardzo klimatycznie. Sprzyjają temu drewniane deski i kamienne ściany, a także ciężkie, bogato rzeźbione krzesła mówiące, dlaczego to miejsce można porównać do indyjskiego Bombaju.

Przede wszystkim można tu dostać unikatowy Likier Karkonoski, ale warto przyjechać także na obiad, gdzie królują polskie potrawy, ale też znajdzie się miejsce na popularne frytki. W gospodzie można też znaleźć miejsca noclegowe.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0