Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Bolo

Klimatyczne wnętrza i aromatyczna pizza.

Pizzeria Bolo to pierwsze tego typu miejsce w Piechowicach. Można je znaleźć bardzo łatwo, ponieważ zlokalizowane jest tuż obok przystanku autobusowego w Piechowicach Dolnych, oraz kilkadziesiąt metrów do jednego ze słynniejszych zabytków tego miasteczka – Cisu. Kilkaset metrów dalej zaczynają się też piesze szlaki turystyczne.
Pizzeria mieści się w klimatycznym, ale wiekowym budynku, który w środku ma odsłonięte belki stropowe i kamienne ściany.  Do tego drewniane stoły i krzesła ozdobnymi elementami świetnie współgrają z zapachem włoskiej pizzy prosto z pieca.  W menu Pizzerii Bolo można znaleźć również świetne sałatki czy makarony, a w godzinach między 14 a 18 można skorzystać z cenowej promocji i zamówić dużą pizzę w cenie małej. Wszystko to sprawia, że jest to chętnie odwiedzane miejsce.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0