Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Aurora

Smaki i tradycje Rosji ukryte w przytulnych, stylowych wnętrzach.

Aurora to unikatowa restauracja, którą powinien odwiedzić każdy, kto sugeruje się rekomendacjami magazynu National Geographic, a także każdy kto lubi kuchnię rosyjską lub po prostu tęskni za klimatem ZSRR. Restauracja Aurora położona jest przy ul. Konstytucji 3 Maja 45 w Karpaczu, czyli przy deptaku, który prowadzi turystów między licznymi sklepikami i knajpkami. Ale tylko nad tą pali się neon polecenia przez jeden z najlepszych magazynów turystycznych na świecie. W menu można znaleźć potrawy z każdej części Rosji od zupy solanki, żarkoje, po pierogi czy gulasze, smalec i ryby. Można także wypić herbatę w szklance z metalowym uchwytem czy mocną kawę. Dostępne są też kwas chlebowy, piwo czy oczywiście wódka. Aurora otwarta jest codziennie od 11 do ostatniego gościa.

Klimat socjalizmu, propagandowe plakaty czy rosyjskie dokumenty ustawione w gablocie już od wejścia robią na każdym wrażenie i mocno sugerują, że jest to restauracja rosyjska i takiej też kuchni można się tu spodziewać. Do tego w lokalu puszczana jest tylko rosyjska muzyka, która umila gościom czas. Lokal jest niewielki przez co bardzo przytulny.

W tej restauracji funkcjonuje też fan club Stolichnay, czyli alkoholu, który zaczął być produkowany na początku XX wieku w Moskwie.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0