Alfredo

Restauracja, pizzeria, kawiarnia Alfredo mieści się przy najpopularniejszej ulicy w Szklarskiej Porębie – 1 Maja 15. Można na nią trafić po prostu spacerując po mieście lub w drodze na wyciąg czy do innych atrakcji turystycznych tego górskiego miasteczka, ponieważ leży w samym jego centrum. Budynek, w którym mieści się lokal wygląda jak górska willa, w środku panuje jasny i ciepły klimat, a wystrój wnętrza jest łagodny, klasyczny.

Początkowo w Alfredo można było tylko napić się kawy czy herbaty. Dzisiaj jest to bardzo chętnie odwiedzana restauracja serwująca dania kuchni włoskiej oraz polskiej. Restauracja czynna jest codziennie od 11 do 22.

W polskiej części menu można znaleźć takie przysmaki jak schab po chłopsku, smażony pstrąg czy pierogi.  Z włoskich przysmaków spróbować warto przede wszystkim pizzy, ale podawane są również carpaccio z polędwicy wołowej, spaghetti czy tagilatelle. Oprócz tego w menu jest duży wybór sałatek i potraw z grilla. A na deser najbardziej pożądane są lody waniliowe z bitą śmietaną i malinami na gorąco.

Galeria

Lokalizacja

32 wyświetlenia w 2024r.
Łącznie 111 (od 2023r.)
serce Twoje ulubione obiekty 0