Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Alfredo

Restauracja-pizzeria-kawiarnia w sercu Szklarskiej Poręby - dania kuchni włoskiej i polskiej.

Restauracja, pizzeria, kawiarnia Alfredo mieści się przy najpopularniejszej ulicy w Szklarskiej Porębie – 1 Maja 15. Można na nią trafić po prostu spacerując po mieście lub w drodze na wyciąg czy do innych atrakcji turystycznych tego górskiego miasteczka, ponieważ leży w samym jego centrum. Budynek, w którym mieści się lokal wygląda jak górska willa, w środku panuje jasny i ciepły klimat, a wystrój wnętrza jest łagodny, klasyczny.

Początkowo w Alfredo można było tylko napić się kawy czy herbaty. Dzisiaj jest to bardzo chętnie odwiedzana restauracja serwująca dania kuchni włoskiej oraz polskiej. Restauracja czynna jest codziennie od 11 do 22.

W polskiej części menu można znaleźć takie przysmaki jak schab po chłopsku, smażony pstrąg czy pierogi.  Z włoskich przysmaków spróbować warto przede wszystkim pizzy, ale podawane są również carpaccio z polędwicy wołowej, spaghetti czy tagilatelle. Oprócz tego w menu jest duży wybór sałatek i potraw z grilla. A na deser najbardziej pożądane są lody waniliowe z bitą śmietaną i malinami na gorąco.

Zobacz na mapie

Zarezerwuj nocleg online w Booking.com

Poniżej na mapie zajdziesz obiekty noclegowe w pobliżu tej atrakcji, które posiadają wolne miejsca. Rezerwując w ten sposób miejsca noclegowe poprzez naszego Partnera Booking.com wesprzesz rozwój naszego portalu. Dziękujemy - Redakcja Karkonosze.pl.

Booking.com

Pobliskie atrakcje:

Powiązane wycieczki:

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

Ulubione 0