Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Dom Wypoczynkowy POD WYCIĄGIEM

Pokoje w Świeradowie Zdroju

Dodaj do ulubionych
ul. Leśna 2, Świeradów Zdrój
Cena 40 - 100 zł
75 7...
Wyślij zapytanie
+ 12

O obiekcie

Dom wypoczynkowy "Pod wyciągiem" położony jest nad rzeką Świeradówką, przedstawiona poniżej tabela odległości pozwoli państwu lepiej zorientować się w położeniu naszego domu względem interesujących Państwa obiektów. Na stoku Świeradowca działa około tysiąca metrów tras zjazdowych. Dostępne są także trasy biegowe prowadzące z Hali Izerskiej w pobliżu Świeradowa aż do Jakuszyc, czyli do miejsca, w którym odbywa się znany "Bieg Piastów".

Oferujemy

Pokoje zostały urządzone w jasnych kolorach i wyposażone są w podstawowe drewniane meble. W każdym pokoju znajduje się telewizor, mała łazienka z prysznicem, jak również szklanki, talerze i czajnik elektryczny. Obiekt zapewnia też bezpłatnie ręczniki. Dom Wypoczynkowy Pod Wyciągiem oferuje stołówkę, w której Goście mogą zjeść śniadanie oraz kolację obejmującą zupę, drugie danie i deser.

Wyposażenie obiektu

Oferta wyżywienia
Akceptacja zwierząt
Żelazko
Parking
Grill
Rowery

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Lodówka
Zastawa stołowa
Czajnik elektryczny
Ręczniki

Szczegóły

Organizujemy Święta Bożego Narodzenia z tradycyjną wigilią śniadaniem i obiadokolacją. Turnus 5-cio dniowy - 580 zł osoba dorosła i dziecko ,które ukończyło 10 lat.

Dzieci do lat 3,5- pobyt bezpłatny

W cenę wliczony jest koszt wigilii , oraz śniadań i obiadokolacji oraz nocleg

Zapraszamy serdecznie.

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)