Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Dom Wypoczynkowy POD WYCIĄGIEM

Ośrodek wczasowy w Świeradowie Zdroju

Dodaj do ulubionych
ul. Leśna 2, Świeradów Zdrój
Cena od 40 zł
75 7...
Wyślij zapytanie
+ 12

O obiekcie

Dom wypoczynkowy "Pod wyciągiem" położony jest nad rzeką Świeradówką, przedstawiona poniżej tabela odległości pozwoli państwu lepiej zorientować się w położeniu naszego domu względem interesujących Państwa obiektów. Na stoku Świeradowca działa około tysiąca metrów tras zjazdowych. Dostępne są także trasy biegowe prowadzące z Hali Izerskiej w pobliżu Świeradowa aż do Jakuszyc, czyli do miejsca, w którym odbywa się znany "Bieg Piastów".

Oferujemy

Pokoje zostały urządzone w jasnych kolorach i wyposażone są w podstawowe drewniane meble. W każdym pokoju znajduje się telewizor, mała łazienka z prysznicem, jak również szklanki, talerze i czajnik elektryczny. Obiekt zapewnia też bezpłatnie ręczniki. Dom Wypoczynkowy Pod Wyciągiem oferuje stołówkę, w której Goście mogą zjeść śniadanie oraz kolację obejmującą zupę, drugie danie i deser.

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Żelazko
Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Grill
Rowery

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Lodówka
Zastawa stołowa
Czajnik elektryczny
Ręczniki

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)