Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Ruszył cykl szkoleń WEBski MARKETING - Inwestuj z głową!

Karkonosze

Idealna wiadomość dla wszystkich właścicieli obiektów noclegowych (i nie tylko) – Akcept.eu rusza z cyklem szkoleń „WEBski MARKETING – Inwestuj z głową!”

21.11.2019 roku w Jagniątkowie odbyło się pierwsze takie spotkanie, na które zawitało wielu właścicieli pragnących pogłębić swoją wiedzę z zakresu „Skutecznego marketingu na trudnym rynku turystycznym”. Specjaliści firmy Akcept.eu podzielili się z Gośćmi swoim długoletnim doświadczeniem oraz przedstawili porady, jak zwiększyć obłożenie obiektu, uwzględniając wiele aspektów, które na to wpływają. Na koniec spotkania wszyscy mieli możliwość uczestnictwa w panelu dyskusyjnym, podczas którego można było zasypać profesjonalistów pytaniami. Szkolenie odbyło się w przyjaznej atmosferze przy filiżance kawy i pysznym ciachu. Uczestnicy mieli również możliwość umówienia się na bezpłatną analizę marketingową swojego obiektu.

Nie mogłeś uczestniczyć w szkoleniu? Nie martw się! To dopiero początek! Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chciałbyś zwiększyć swoją wiedzę na temat skutecznego marketingu, to już 12 grudnia 2019 roku w Karpaczu, odbędzie się kolejne szkolenie z cyklu „WEBski MARKETING”, w którym możesz wziąć udział. UWAGA ilość miejsc ograniczona, dlatego już dzisiaj zapisz się na spotkanie - TUTAJ! Zaobserwuj Akcept.eu na Facebooku - https://www.facebook.com/akcept.eu/, gdzie na bieżąco możesz śledzić trendy marketingowe.

Akcept.eu to firma, która promuje wypoczynek i miejscowości turystyczne w Polsce oraz wspiera marketingowo małe i średnie obiekty noclegowe w rozwoju na konkurencyjnym rynku.

Aktualności mogą ulec zmianie. Za zmiany redakcja www.karkonosze.pl nie ponosi odpowiedzialności.

Komentarz:

Dodaj
Ulubione (0)