Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Club Sushi

Club Sushi to restauracja japońska wykraczająca swoją ofertą i produktami daleko ponad ogólnie przyjęte standardy w branży sushi.

Club Sushi w Jeleniej Górze. Pomysł powstał wiele lat temu jednak do realizacji doszło dopiero w 2015 roku. Pod namową rodziny i przyjaciół postanowiliśmy zrealizować nasze marzenia. Z tego pragnienia rozpoczęliśmy tą ekscytującą podróż w świat niepowtarzalnych japońskich smaków i aromatów. Od miski ciepłej zupy miso, poprzez sushi do tradycyjnych ciepłych dań.

Każda rolka sushi wykonana jest na zamówienie. Nigdy nie przechowujemy ich w lodówkach. W ciągu dnia wykonujemy małe partie wysokiej jakości ryżu, zamiast jednej dużej partii rano. Być może to małe szczegóły, ale dbamy o to, aby twój posiłek po prostu dobrze smakował.

Zapraszamy do naszej restauracji od wtorku  do niedzieli, od 12.00 do 21.00.

Dostawa sushi / odbiór w ClubSushi:
  • Zamówienia przyjmujemy wyłącznie telefonicznie od 12.00 do 19.00 - realizacja dostaw w godzinach od 13.00 do 21.00. Do zamówienia doliczone jest opakowanie i koszt dostawy w zależności od strefy. Istnieje możliwość odbioru zamówienia na miejscu w restauracji.
Ulubione (0)