Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Auto-Camping PARK

Campingi, Pola Namiotowe w Jeleniej Górze

O obiekcie

W sercu Jeleniej Góry, w malowniczym, zielonym zakątku, zaledwie 700 metrów od zabytkowego Rynku, znajduje się Auto Camping Park. Obiekt graniczy z miejskim parkiem i drogą wylotową do Karpacza. Tuż obok znajduje się siedem kortów tenisowych, trzy baseny kąpielowe, hala sportowa i centrum fitness. Nieopodal mieści się największy teren parkowy i spacerowy Jeleniej Góry. W pobliżu zbudowano ścieżkę rowerową prowadzącą w kierunku Karpacza i Łomnicy. Camping to dogodna baza noclegowa dla osób pragnących zwiedzać Jelenią Górę lub okolice, lubiących piesze wędrówki po malowniczych szlakach Karkonoszy, Rudaw Janowickich czy Gór Izerskich. Naszym gościom oferujemy pokoje gościnne, przyczepy campingowe i domki holenderskie - w zależności od upodobań i potrzeb. Goście mogą bezpłatnie wypożyczać odbiorniki TV na czas pobytu. Internet (przewodowy, Wi-Fi) - na terenie obiektu GRATIS !!! Wyjazd z Jeleniej Góry w kierunku Karpacza przed Hotelem Mercure

Oferujemy

Dysponujemy 19 pokojami gościnnymi, część z nich wyposażonych jest w dodatkową dostawkę. Każdy pokój ma własną łazienkę z prysznicem, w niektórych jest jacuzzi lub hydromasaż. We wszystkich jest telewizja satelitarna oraz internet. Zachęcamy także do noclegów w domkach holenderskich oraz komfortowych, całorocznych, ogrzewanych przyczepach campingowych. Dysponujemy 40 miejscami caravaningowymi z przyłączem i 40 miejscami namiotowymi. Na terenie ośrodka jest dostępna kuchnia, jadalnia, minibar oraz sanitariaty. Samochody można parkować na bezpiecznym, zamkniętym terenie. Na życzenie klientów organizujemy grilla oraz imprezy okolicznościowe. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dla gości Campingu udostępniony jest prysznic z ciepłą wodą przez całą dobę.

Wyposażenie obiektu

Kuchnia ogólnodostępna
Parking na terenie posesji

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
TV SAT

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)