Atrakcja TIME GATES

  • location_on Jelenia Góra, ul. Józefa Chełmońskiego 3

Podziemia Time Gates to jedyne miejsce, gdzie będziesz mógł podróżować w czasie i przestrzeni, bo dla nas czas to pojęcie względne!

Wybierz się z nami w 300-letnią podróż w głąb przeszłości i przyszłości DOLNEGO ŚLĄSKA i KARKONOSZY.  Dowiedz się co Polscy profesorowie Zygmunt Wróblewski i Karol Olszewski w 1883 roku ukryli w naczyniach Dewara. Czy gromy pioruna tworzą dźwięki nieskończoności?

Na to pytanie odpowie Ci największa w Polsce cewka Tesli, a MILION VOLT sprawi, że przeniesiesz się w czasie i przestrzeni. Poznaj Wędrowców i wspólnie z nimi odbądź fascynująca podróż po podziemnym królestwie Ducha Gór Liczyrzepy strażnika legend Karkonoszy.

 

GODZINY OTWARCIA PODZIEMI:
 
- wejścia od poniedziałku do niedzieli od 10.30, co godzinę. Ostatnie wejście 16.30. 
 
- Pokaz Szalonego Naukowca: codziennie o 12:15 i 14:15 – lekcja fizyki na wesoło, eksperymenty z ciekłym azotem (odbywa się przy minimum 10 uczestnikach).
 
- Jelenia Góra Jakiej Nie Znacie: pon – pt o 15:00 – zwiedzanie miasta z Przewodnikiem – godzinny spacer fragmentem Jeleniogórskiego Traktu Śródmiejskiego (odbywa się przy minimum 10 uczestnikach).
 
Ze względu na niską temperaturę (ok. 7 stopni przez cały rok) i wysoką wilgotność powietrza wewnątrz obiektu zalecamy zabranie ciepłej odzieży.   
 
Zwiedzanie trasy turystycznej z przewodnikiem obywa się o pełnych godzinach. W przypadku rezerwacji możliwość ustalenia indywidualnego terminu zwiedzania podziemi.
 
Preferowany kontakt telefoniczny : 602 171 469 lub za pomocą poczty elektronicznej: biuro@timegates.pl
 
CENY BILETÓW:
 
Normalny – 25 zł
Ulgowy – 20 zł (za okazaniem legitymacji) - bilet ulgowy przysługuje dla młodzieży szkolnej, studentów, emerytów oraz rencistów.
Bilet dla grup zorganizowanych – 15 zł (przy minimum 10 osobach)
Bilet rodzinny (2+2) - 80 zł
Karta dużej rodziny – 20 zł
Pokaz Szalonego Naukowca – 10 zł
Jelenia Góra Jakiej Nie Znacie – zwiedzanie miasta – 15 zł 
Wycieczki SUDECKIE ABC - 40 zł/osoba 

Galeria

89 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 2539 (od 2023r.)
serce Twoje ulubione obiekty 0