Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Apartamenty nad Łomniczką

Apartamenty w Karpaczu

+ 5

O obiekcie

REALIZUJEMY BON TURYSTYCZNY.


Apartamenty nad Łomniczką zapraszają na nocleg w Karpaczu.

   Karpacz słynie z takich atrakcji jak Śnieżka, Świątynia Wang czy Muzeum Zabawek. Błędem byłoby jednak sądzić,   że to urokliwe miasto nie ma nic więcej do zaoferowania. Niezapomniane widoki, kojący spokój gór, świeże       powietrze, szlaki turystyczne dla każdego i przyjaźni ludzie, to także powody, dla których warto do nas zawitać.

Zapraszamy – odwiedzajcie Karpacz! Apartamenty, gwarantujące udany i satysfakcjonujący wypoczynek już czekają.

Karpacz – miasto leżące na Śląsku (Dolnym Śląsku), w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim. Położone na wysokości od 480 do 885 m n.p.m., u stóp Śnieżki (1602 m n.p.m.), w dolinie rzeki Łomnicy oraz      potoków, będących jej dopływami.

W latach 1945-1954 siedziba wiejskiej gminy Karpacz. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa jeleniogórskiego.


W Karkonoszach znajdują się doskonałe tereny do uprawiania wszelkich sportów, między innymi: turystyki pieszej i rowerowej, kolarstwa górskiego, narciarstwa zjazdowego i biegowego, ski touringu, a także szybownictwa i  paraglidingu. Poniżej zamieszczamy link do stron internetowych gdzie znajdziecie Państwo opisy tras rowerowych, narciarskich i innych możliwych form aktywności.

Oferujemy

NASZE APARTAMENTY


Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odkryć, poznać lub przypomnieć sobie Karpacz. Przygotowaliśmy dla Państwa komfortowe, przestronne i doskonale wyposażone apartamenty.

   W każdym znajdą państwo:

  •  salon,
  •  kuchnię,
  •  łazienkę,
  •  telewizor.


Do większości przynależy balkon, można też do woli korzystać z ogrodu i grilla.

Wyposażenie obiektu

Bon turystyczny
Obiekt całoroczny
Plac zabaw
Parking
Grill
Ogród do dyspozycji gości
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Aneks kuchenny
Wi-Fi
Część pokoi z balkonami
Telewizor
TV SAT

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)