Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Agroturystyka U BARANA

Agroturystyka w Sosnówce

Dodaj do ulubionych
ul. Sadowa 1
Cena od 50 zł
660 ...
Wyślij zapytanie
+ 8

O obiekcie

Agroturystyka U Barana to dom położony we wsi Sosnówka, w dolinie z widokiem na zalew i zamek Chojnik. Oferujemy Państwu miejsca noclegowe w komfortowo wyposażonych pokojach oraz dobrą kuchnię domową. Do dyspozycji gości jest jadalnia z kominkiem oraz ogród z miejscem na ognisko i grilla.

W naszej okolicy można miło spędzić weekend lub wspaniałe rodzinne wakacje. Znajdują się tutaj liczne szlaki turystyczne, a także mnóstwo zabytków które są położone w Karkonoskim Parku Narodowym. Odwiedzając nas możecie Państwo połączyć swój wypoczynek z kuracją, korzystając z leczniczych walorów i zabiegów w Uzdrowisku Cieplice Zdrój (gorące źródła, borowiny, kąpiele, masaże itp.)

Zachęcamy do zwiedzania naszych pięknych okolic oraz do skorzystania z naszych usług noclegowych.

Oferujemy

Oferujemy Państwu miejsca noclegowe w komfortowo wyposażonych pokojach z łazienkami oraz dobrą kuchnię domową. Do dyspozycji gości jest jadalnia z kominkiem, ogólnodostępna kuchnia, ogród z miejscem na ognisko i grilla.

Szczegóły

Nocleg 50 zł/os.
Nocleg ze śniadaniem 65zł/os.
Śniadanie 15 zł/os.
Obiad 30 zł/os.

Dzieci do lat 2 pobyt gratis.

Dzieci od lat 2 do lat 8 45zł/os.

Jedna doba dopłata w wysokości 10 zł/os.

Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50zł

Dane do przelewu:
Anna Baran
ul. Sadowa 1
58-564 Sosnówka
Numer rachunku: 32 1940 1076 6266 7656 0000 0000

Opłata klimatyczna 2 zł (dzieci do lat pięciu zwolnione)

Położenie

Wyślij zapytanie

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)