Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Agroturystyka U LUIZY

Doskonałe miejsce dla osób lubiących spokój, piękne widoki i jazdę konną.

Agroturystyka U Luziy znajduje się w Mysłakowicach, tuż przy głównej drodze prowadzącej z Jeleniej Góry do Karpacza. Gospodarstwo prowadzi Pani Luiza Dyrschka – wielka miłośniczka koni. Agroturystyka w Mysłakowicach to doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie spokój i rodzinną atmosferę oraz piękne widoki i malownicze tereny. Na miejscu oferowane są oczywiście miejsca noclegowe w przytulnych, wygodnie urządzonych pokojach. Oprócz tego turyści mogą też skorzystać z pysznych, domowych posiłków.

Wypoczynek w siodle..

Agroturystyka U Luizy to doskonałe miejsce rekreacyjnego wypoczynku w siodle dla osób zaawansowanych, jak i początkujących. Nowicjusze mogą, pod okiem instruktora, stawiać swoje pierwsze kroki w jeździectwie, podszkolić swoje umiejętności oraz nabrać pewności siebie. Istnieje też możliwość wyjazdu w teren. W pobliżu obiektu znajduje się las oraz bezkresne łąki – idealne na wyprawy w siodle dla początkujących. Dla zainteresowanych organizowane są również rajdy konne oraz wycieczki po Dolinie Pałaców i Ogrodów. Podróżując na końskim grzbiecie można podziwiać malowniczą panoramę Karkonoszy. Istnieje też możliwość zorganizowania przejazdu bryczką, a zimą – kuligu z ogniskiem i atrakcjami.

Dla Gości obiektu przygotowano:

  • bezpłatny parking,

  • miejsce zabaw dla najmłodszych,

  • miejsce na grilla lub ognisko z ławkami i wiatą,

  • 14 miejsc noclegowych w 2, 3 oraz 4 osobowych pokojach,

  • promocyjny cennik w zaprzyjaźnionym gabinecie SPA,

  • ponadto obok posesji przepływa strumyk, w którym latem można zażywać kąpieli. 50 metrów od posesji znajduje się też las. 

​​


Gospodarstwo Agroturystyczne „U Luizy”
ul. Wojska Polskiego 29a
58-533 Mysłakowice

tel. 075 713 14 62
tel. kom. 607 708 210
tel. kom. 695 984 726
email: [email protected]

Ostatnia aktualizacja – czerwiec 2018. Za zmiany w powyższych danych redakcja portalu www.karkonosze.pl nie odpowiada.

Ulubione (0)