Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

ZAKĄTEK U PRZYJACIÓŁ

Kwatery w Szklarskiej Porębie

Dodaj do ulubionych
ul. Spokojna 7, Szklarska Poręba
Cena od 35 zł
75 7...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Zakątek u Przyjaciół w Szklarskiej Porębie to stylowa, przytulna willa położona w bezpośrednim sąsiedztwie szlaków turystycznych, nieopodal tras narciarskich, ośrdkow turystyki konnej i centrum narciarstwa biegowego w Jakuszycach. Współpracujemy z doświadczonym, wysoko wykwalifikowanym instruktorem narciarstwa, z przewodnikiem wyspecjalizowanym w turystyce rowerowej, a także z ośrodkiem jazdy konnej. 

Zakątek u Przyjaciół  oferuje: 

  • dostęp do internetu

  • mini plac zabaw 

  • wyposażenie niezbędne dla gości z małymi dziećmi

  • na Państwa życzenie jesteśmy gotowi zorganizować transport do Jeleniej Góry, na lotnisko we Wrocławiu, Pradze, Lipsku czy Dreźnie

Oferujemy

Zakątek u Przyjaciół to komfortowe zakwaterowanie za bardzo przystępną cenę. Naszą ofertę dopasujemy do Państwa indywidualnych potrzeb - pokoje jedno lub kilku osobowe, a także szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej.

Wyposażenie obiektu

Akcesoria dla niemowląt
Plac zabaw

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)