Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Willa Urszula

Apartamenty w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Leśna 7, Karpacz
Cena od 39 zł
603 ... 75 7...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Willa Urszula to rodzinny góralski dom, oferujący 8 dwuosobowych pokoi, tworzących 4 duże, rodzinne studia. Pensjonat otoczony jest pięknym terenem, ma miejsce do biesiadowania przy ognisku i grillu. Dla przyjeżdżających samochodem przygotowany jest parking. Całość jest ogrodzona, a w godzinach nocnych zamykana

Oferujemy

Duży pokój dzienny to wygodne dwuosobowe łoże, duża szafa, stolik oraz zestaw wypoczynkowy, drugi pokój - mniejszy - to dwuosobowa sypialnia. Wyposażenie zostało tak dobrane aby zachować górski charakter budynku. W skład każdego studio wchodzi również łazienka o wysokim standardzie. Na wyposażeniu każdego studia znajduje się telewizor, radio czajnik oraz naczynia. Dla gości pensjonatu dostępna jest wspólna kuchnia. Osobom decydującym się na przyjazd z komputerem udostępniamy radiowo (WiFi) nasze stałe łącze internetowe.

Wyposażenie obiektu

Kuchnia ogólnodostępna
Parking na terenie posesji
Grill
Ogród do dyspozycji gości
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Część pokoi z balkonami
Ogrzewanie
Zastawa stołowa
Czajnik elektryczny
Telewizor
Radio

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)