Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Willa Słonecznik

Pokoje w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Saneczkowa 5, Karpacz
Cena od 50 zł
607 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Willa Słonecznik to kameralny obiekt, położony w Karpaczu Górnym wśród kwiatów i zieleni nad Budniczą Strugą. Wychodząc z obiektu trafiacie Państwo od razu na szlak prowadzący do perełki architektury Kościółka Wang. Budynek z początku XX wieku po gruntownej renowacji. W bezpośrednim sąsiedztwie Willi znajduje się uroczy park z widokiem na Karkonosze, plac zabaw, stok narciarski, aquapark oraz kręgielnia w Hotelu Gołębiewski.

Oferujemy

Willa Słonecznik to wspaniałe miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w komfortowych warunkach. Dysponujemy przestronnymi nowoczesnymi pokojami 2, 3, 4 osobowymi. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor lcd, dostęp do bezprzewodowego internetu wi-fi.

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Grill

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Ogrzewanie
Ręczniki
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)