Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Willa Potoki

Pokoje w Szklarskiej Porębie

Dodaj do ulubionych
ul. Wesoła 2, Szklarska Poręba
Cena od 40 zł
75 7... 504 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Dawne pokoje Dwa Potoki to obecnie Willa Potoki. Wraz z nową nazwą oferujemy więcej komfortowych miejsc i wyższy poziom usług.

Zapraszamy na wypoczynek do naszego domu położonego u zbiegu dwóch potoków w zacisznej uliczce w centrum Szklarskiej Poręby Górnej. Oferujemy pokoje z łazienkami, do dyspozycji gości jest również wyposażona kuchnia i jadalnia. Możliwość wykupienia śniadań na miejscu. Zapewniamy wszystkim zmotoryzowanym gościom miejsca parkingowe. Do dyspozycji oddajemy zadbany ogród z miejscem do grillowania oraz bezpieczne, urządzone miejsce do zabaw dla małych dzieci.

Staramy się żeby było czysto, przyjaźnie i niedrogo.

Oferujemy

Willa Potoki oferuje pokoje z łazienkami wyposażone w nowe meble, tv, radia, czajniki elektryczne, internet bezprzewodowy.

Wyposażenie obiektu

Kuchnia ogólnodostępna
Parking na terenie posesji
Grill
Plac zabaw

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Czajnik elektryczny
Telewizor
Radio

Szczegóły

Ceny od 40 zł / os za dobę w zależności od okresu pobytu, jego długości oraz liczby osób.
 

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)