Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Willa MAŁGOSIA

Kwatery w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Dzika 4, Karpacz
Cena 50 - 100 zł
75 7... 698 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Willa "Małgosia" położona jest w cichej części Karpacza, blisko centrum, przy stoku "Relaks". Miła i domowa atmosfera panująca w Małgosi gwarantuje udany wypoczynek. Wszystkim gościom oferujemy: 1. Baza mieszkalna - 10 pokoi - 4 2-os., 4 3 os., 2 apartamenty, - w każdym pokoju: łazienka, WC, prysznic z gorącą wodą, dostęp do internetu, - bezpłatny parking - nie strzeżony, - codzienna dostawa prasy i świeżego pieczywa. 2. Zaplecze rekreacyjno-sportowe - boisko do siatkówki, - plac zabaw dla dzieci, - grill, - trzy wyciągi narciarskie w bezpośrednim otoczeniu domu, "Relaks" 30m od pensjonatu, - kort tenisowy w pobliżu, - możliwość autokarowych wycieczek do Czech i Niemiec, - AQUA PARK w bliskim sąsiedztwie - atrakcyjnie położone miejsce na skrzyżowaniu trzech szlaków turystycznych, w tym na Śnieżkę, - rozbudowane trasy narciarskie na Kopie, - możliwość korzystania z usług sanatoryjnych: kopalnie rodanowe - Kowary, źródła mineralne - Cieplice, - bliskość nartostrady w Pecu i Szpindlerowym Młynie. Zapraszamy przez cały rok

Oferujemy

Baza mieszkalna - 10 pokoi - 4 2-os., 4 3 os., 2 apartamenty, - w każdym pokoju: łazienka, WC, prysznic z gorącą wodą, dostęp do internetu, - bezpłatny parking - nie strzeżony, - codzienna dostawa prasy i świeżego pieczywa.

Wyposażenie obiektu

Parking na terenie posesji
Grill
Akcesoria dla niemowląt
Sala zabaw
Bilard

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Zastawa stołowa
Czajnik elektryczny
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)