Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Willa Janosik

Pokoje w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Grottgera 10, Karpacz
Cena 20 - 100 zł
695 ... 505 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Dom Wypoczynkowy Janosik usytuowany jest w eleganckiej i spokojnej dzielnicy Karpacza z doskonałym dojazdem. W domu: kuchnia dla gości, internet Wi-Fi, parking. "DW JANOSIK" położony jest w atrakcyjnej części miasta, gwarantuje Gościom ciszę i spokój.

W domu działa darmowy internet bezprzewodowy Wi-Fi. W pobliżu domu znajdują się lodowisko, basen, korty tenisowe, aqua park, kompleks wyciągów narciarskich, trasy wspinaczkowe. Tuż obok przebiegają liczne szlaki turystyczne, np. na Śnieżkę, na Okraj. Serdecznie zapraszamy!

Oferujemy

Oferujemy miejsca noclegowe w przytulnych pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami. Do dyspozycji Gości oddana jest dobrze wyposażona kuchnia, otwarta całą dobę, świetlica, grill w ogrodzie, huśtawka dla dzieci, miejsce do parkowania.

Wyposażenie obiektu

Kuchnia ogólnodostępna
Parking na terenie posesji
Grill

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)