Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

O obiekcie

Idylla jest obiektem zlokalizowanym u podnóża Karkonoszy w Dolinie Czerwienia. W malowniczej, zacisznej miejscowości Przesieka, w której czas zatrzymał się w miejscu, ludzie są życzliwi, jadło smaczne i zdrowe, a bliskość natury wzrusza i pociesza.

Willa Idylla oferuje swoim gościom komfortowe warunki wypoczynku zarówno wiosną i latem, kiedy łąki są pełne kwiatów, sady obfitują w zdrowe owoce, a Karkonosze zapraszają spragnionych ich piękna wędrowców, jak też jesienią i zimą, gdy złociste  lasy kuszą grzybobraniem, a zaśnieżone stoki nawołują amatorów sportów zimowych. Mnogość atrakcji turystycznych, wśród których wymienić należy m.in. Wodospad Podgórnej oddalony od Idylli o zaledwie piętnastominutowy spacer, Kaskady Myi, Chybotek, szlaki turystyczne na Przełęcz Karkonoską, Słonecznik, czy do Zamku Chojnik zadowoli poszukiwaczy przygód.

Oferujemy

Oferujemy dziesięć niezależnych, komfortowo urządzonych apartamentów dwu- i trzypokojowych. W każdym z nich nasi goście znajdą dobrze wyposażony aneks kuchenny i łazienkę oraz balkon z widokiem na Kotlinę Jeleniogórską lub ogród Idylli.

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Żelazko
Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Grill
Ogród do dyspozycji gości
Plac zabaw
Siłownia
Sauna
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Aneks kuchenny
Wi-Fi
Część pokoi z balkonami
Ręczniki
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność