Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

O obiekcie

Wybierając Karkonosze a dokładnie Przesiekę, miejsce w którym położona jest Willa Idylla, wybrali Państwo niewątpliwie jeden z najbardziej malowniczych zakątków Polski.

Przesieka i nasza okolica to wyjątkowe miejsce przyciągające turystów przyjeżdżających w Karkonosze. Przesieka stanowi doskonałą bazę wypadową zarówno w góry, jak też do ciekawych i magicznych miejsc. 
Spacerem z naszego obiektu dotrzecie do Wodospadu Podgórnej, Kaskad Myi czy Ogrodu Japońskiego Siruwia. Wybierając się tylko trochę dalej dotrzecie do takich magicznych miejsc jak Kaplica Św. Anny z Dobrym Źródłem, ruin Zamku Księcia Henryka czy na Zamek Chojnik skąd rozpościera się panorama całej kotliny Jeleniogórskiej. Od Szklarskiej Poręby dzieli nas 18km, od Jeleniej Góry 13km a Karpacza 14km.

Narciarze będą zaskoczeni dobrze przygotowanymi stokami i warunkami zjazdowymi. W regionie działa kilkadziesiąt wyciągów orczykowych oraz wyciągi krzesełkowe w Szklarskiej Porębie i Karpaczu.  
Dla amatorów wycieczek rowerowych przygotowano liczne szlaki rowerowe.

Oferujemy

Oferujemy Państwu komfortowe apartamenty. Wszystkie pomieszczenia posiadają własną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, aneks kuchenny z niezbędnym wyposażeniem oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych.

Zdjęcia

Położenie

Zapytaj o dostępność