Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Willa GRAŻA

Pokoje w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Nad Łomnicą 1c, Karpacz
Cena od 40 zł
75 7... 668 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Serdecznie zapraszamy do spędzenia wypoczynku w przepięknej miejscowości u podnóża malowniczej góry Śnieżki. Nasza Willa położona jest w centrum Karpacza na ulicy równoległej do ulicy głównej miasta, dzięki czemu gwarantujemy ciszę i spokój. Wokół naszego domu jest dużo zieleni. Do dyspozycji oddajemy Państwu ponad 25 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami i telewizorami. W ośrodku znajduje się sala kominkowa z jadalnią dla gości. Ośrodek dysponuje parkingiem, cały teren obiektu jest ogrodzony. Proponujemy gościom możliwość korzystania z miejsca grillowego i cieszenia się pięknym ogrodem. OFERUJEMY: * komfortowe pokoje z łazienkami, * dwa pokoje dla osób niepełnosprawnych, * możliwość skorzystania z kuchni, * możliwość wykupienia śniadań, * Grilla. Gwarantujemy miłą obsługę i rodzinną atmosferę.

Oferujemy

Do dyspozycji oddajemy Państwu ponad 25 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami i telewizorami. Willa prowadzona jest rodzinnie, niedawno został ukończony remont, zostało wymienione wyposażenie pokoi. ZAPRASZAMY !!!

Wyposażenie obiektu

Żelazko
Kuchnia ogólnodostępna
Parking na terenie posesji
Grill
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Ogrzewanie
Ręczniki
Telewizor
Radio

Szczegóły

Ceny za nocleg od 40 zł.

Śniadanie: 15 zł.

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)