Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Willa ARKADIA

Pokoje w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Wąska 14, Karpacz
Cena 40 - 55 zł
75 7... 660 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Zapraszamy do uroczego ,kameralnego domku z ogrodem w centrum miasta. Współcześnie zbudowana willa Arkadia, nawiązuje swoją architekturą do tradycyjnej zabudowy Karpacza. Dom, otoczenie i wnętrza zaprojektowała właścicielka-absolwentka ASP we Wrocławiu, a na ścianach pokoi gościnnych wiszą obrazy jej autorstwa. Klimat tego miejsca jest na pewno niepowtarzalny. Willa Arkadia położona na stoku zapewnia ciszę i otwartą przestrzeń z pięknym widokiem na góry-Kowarski Grzbiet i Śnieżkę.

Oferujemy

Do dyspozycji gości oddajemy: 2 pokoje ( 3-osobowy i 4-osobowy ) z łazienkami wyposażoną kuchnię internet Wi-Fi, TV cyfrową ogród z meblami ogrodowymi, huśtawką i piaskownicą grill przenośny i murowany niezależne wejście zamykany parking Możliwość wykupienia całości jako APARTAMENTU.

Wyposażenie obiektu

Kuchnia ogólnodostępna
Parking na terenie posesji
Grill
Plac zabaw

Wyposażenie pokoi

Wi-Fi
Telewizor

Szczegóły

od 40 do 55 zł/ os. - doba

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)