Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Szkolne Schronisko Młodzieżowe WOJTEK

Schronisko w Szklarskiej Porębie

Dodaj do ulubionych
ul. Piastowska 1, Szklarska Poręba
Cena 28 - 50 zł
75 6... 696 ...
Wyślij zapytanie
+ 11

O obiekcie

Schronisko położone jest na nasłonecznionych stokach Gór Izerskich. Obiekt położony jest blisko drogi jezdnej, w niewielkiej odległości od linii kolejowej. Korzystajac z usług PKP należy wysiąść na stacji PKP Szklarska Poręba ŚREDNIA (ok 1000 m do schroniska), pociąg przejeżdza przy samym schronisku (5m)! Nasz obiekt figuruje w Informatorze Międzynarodowej Federacji Schronisk Młodzieżowych. OTOCZENIE Niewielka, ogrodzona posesja z zagospodarowaną zielenią, ławki dla oczekujących i plac nadający się do parkowania samochodów osobowych. W pobliżu dogodne stoki narciarskie dla początkujących i średnio zaawansowanych (z wyciągiem). Lokalna sieć szlaków turystycznych łącząca schronisko z głównymi szlakami. Basen kryty (2 km), las (1000 m), jazda konna (1,5 km), PKP (1 km), PKS (2,5 km), DINOPARK (1,1 km). Kolo schroniska przebiega trasa busów, które kursują na trasie Jelenia Góra-Szklarska Poręba-Jelenia Góra. WYŻYWIENIE Śniadania i kolacje można przygotować z własnych produktów w kuchni samoobsługowej schroniska. Dla grup zorganizowanych zapewniamy pełne wyżywienie. OFERUJEMY Możliwość świadczenia usług przewodnickich (po wcześniejszym zgłoszeniu) oraz pomoc w zabezpieczeniu wyżywienia lub dostarczeniu pieczywa do schroniska. Ponadto w każdym przypadku życzliwość w sytuacjach, w których możemy pomóc.

Oferujemy

Oferujemy 82 miejsca noclegowe w pokojach 2- , 3- , 4- , 8- , 10, 12 i 14-osobowych. Dysponujemy dobrze wyposażoną kuchnią samoobsługową, jadalnią, świetlicą ze sprzętem RTV i telewizją satelitarną, biblioteką, a także ciekawe ekspozycje krajoznawcze (regionalne), niewielka wypożyczalnia sanek. Jedyna w Polsce Izba Tradycji Szkolnego Ruchu Krajoznawczo Turystycznego i Ekologicznego. W obiekcie dostępny jest Internet WI-FI. Zasięg GSM w schronisku: Era, Orange, Play - bardzo dobry, Plus GSM - dostateczny. Dla zwiększenia bezpieczeństwa w schronisku zainstalowany został system przeciwpożarowy, który połączony jest bezpośrednio ze Strażą Pożarną w Jeleniej Górze. URZĄDZENIA SANITARNE Z bieżącą ciepłą i zimną wodą w natryskach i umywalniach dla dziewcząt i chłopców.

Wyposażenie obiektu

Żelazko
Oferta wyżywienia
Kuchnia ogólnodostępna
Łazienka na korytarzu
Parking na terenie posesji
Akcesoria dla niemowląt
Ogród do dyspozycji gości
Plac zabaw
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Część pokoi z łazienkami
Wi-Fi
Ogrzewanie
Zastawa stołowa
Suszarka do włosów
Telewizor

Szczegóły

.

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)