Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

STACJA NARCIARSKA

Kwatery w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Karkonoska 22, Karpacz
Cena od 30 zł
781 ... 535 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Zapraszamy do naszego Ośrodka Stacja Narciarska. Nasz dom zlokalizowany jest na dużej, ogrodzonej działce, na terenie ośrodka znajduje się parking, miejsce na ognisko, duży taras z widokiem na śnieżkę i panoramę Karpacza. Do dyspozycji naszych Gości mamy ping pong, bilard, dużą salę do zabaw tanecznych, bar i salę konferencyjną, a za dodatkową opłatą serwujemy w naszej kuchni domowe posiłki. Organizujemy białe i zielone szkoły, pobyty indywidualne.

Oferujemy

Pokoje gościnne 2-3-4-5-6 osobowe reprezentują sobą jedynie podstawowy standard turystyczny, nie ma w nich łazienek i dlatego też nie są luksusowymi apartamentami, po prostu jest schludnie miło i wygodnie. Dla osób które nie mają sprzętu narciarskiego mamy też na miejscu wypożyczalnię.

Wyposażenie obiektu

Łazienka na korytarzu
Parking na terenie posesji
Sala zabaw
Bilard
Tenis stołowy
Ognisko

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)