Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Stacja Jakuszyce

Apartamenty w Szklarskiej Porębie

O obiekcie

Od tego sezonu zimowego poszerzyliśmy naszą ofertę o miejsca noclegowe. Nasi goście mogą korzystać ze sprzętu z wypożyczalni lub suszyć i serwisować swój sprzęt u nas.

Z budynku Stacji Jakuszyce wyjście bezpośrednio na trasy biegowe.

Oferujemy Państwu przytulne pokoje gościnne i apartament.  Do dyspozycji gości oddajemy duży salon kuchenny. Na wyposażeniu lodówka, płyta indukcyjna, pralka oraz pełna zastawa. Tutaj na wygodnej kanapie można zażywać relaksu lub oglądać telewizję. Do dyspozycji gości w razie niepogody również gry planszowe.

Oferujemy

Oferujemy dwuosobowe, bliźniacze pokoje z łazienką. W każdym znajdują się dwa pojedyncze łóżka, które można złączyć, stylowe meble – szafa, konsolka i krzesła. W łazience kabina prysznicowa. 

Dysponujemy również przestronnym i jasnym, czteroosobowym apartamentem z widokiem na Polanę Jakuszycką. Do dyspozycji gości łoże małżeńskie i rozkładana kanapa oraz aneks kuchenny do prywatnego użytku, duża łazienka z kabiną prysznicową i wanną. Kuchnia w pełni wyposażona – płyta indukcyjna, lodówka, pełna zastawa. Dodatkowo na wyposażeniu znajduje się pralka. 

Położenie

Zapytaj o dostępność