Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Schronisko PTTK SAMOTNIA

Kwatery w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Na Śnieżkę 16, Karpacz
Cena 30 - 55 zł
791 ... 75 7...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Schronisko PTTK Samotnia znajduje się na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego, nad Małym Stawem. Samotnia oferuje 50 miejsc noclegowych, w pokojach od 1- do 10-osobowych. Łazienki znajdują się na piętrach, pokoje są wyposażone w umywalki. Zamiast telewizorów w pokojach, oferujemy bibliotekę. Przytulna sala na parterze jest miejscem wieczornych spotkań. Na I piętrze - sala "Pod Dzwonem" - sprzęt audiowizualny, co umożliwia organizowanie konferencji, zajęć lekcyjnych, prelekcji, wykładów, kursów itp. W sali mieści się 30 osób. W schronisku mieści się: - Centrum Skiturowe. Możliwość wypożyczenia, testowania i zakupu sprzętu, a także nauki jazdy na skiturach na wszystkich poziomach zaawansowania. - Wypożyczalnia sprzętu turystyczno-rekreacyjnego - Punkt Informacji Turystycznej. - Ścianka wspinaczkowa. - Inne rozrywki i turystyczna atmosfera. W schronisku działa Szkoła Górska, która zapewnia obsługę instruktorów narciarskich, wspinaczkowych, przewodników górskich. Kuchnia otwarta od godz 8.00 do 20.00 a bufet od 8.00 do ostatniego klienta - średnio do 22.00 Biuro czynne od 10.00 do 21.00.

Oferujemy

Wszystkie pokoje w schronisku Samotnia są prosto urządzone i obejmują niewielką część jadalną. Łazienki są wspólne. W większości pokoi znajduje się umywalka. Pościel dostępna jest za dodatkową opłatą.

Wyposażenie obiektu

Łazienka na korytarzu

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)