Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Villa SATTVA

Apartamenty w Jagniątkowie

+ 9

O obiekcie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYPOCZYNEK DO VILLI SATTVA - OTWARCIE OBIEKTU JUŻ 1 WRZEŚNIA

W malowniczej dolinie, wzdłuż potoku Wrzosówka, u podnóża Śnieżnych Kotłów  na styku szlaków turystycznych prowadzących w Karkonosze położony jest Jagniątków. Otoczenie gór, lasów, wielowiekowy park i nieustannie szumiący potok sprawiają, że mamy ochotę zatrzymać się tu na chwilę i …..  tu pozostać. To właśnie to miejsce nakazuje  by być tu i teraz i cieszyć się tą chwilą. A skoro już tu się jest to należy te energię zabrać ze sobą albo dokładniej w sobie. Jak ? Tak jak uczą  tego od wieków joga i ajurweda.

Wymiar wewnętrzny ajurwedy
uzdrawianie ciała i umysłu obejmujące praktyki jogiczne i medytację – to druga  jej część. Dlatego też jednoczesne zgłębianie jogi i ajurwedy pomaga nam zrozumieć życie jako całość i uczy nas  holistycznego podejście do naszego zdrowia na poziomie fizycznym, umysłowym i duchowym,  co jest celem Ośrodka odnowy biologicznej Villa Sattva.
 
Ośrodek odnowy biologicznej Villa Sattva będzie opierał swoją działalność na przekazach wynikających z jogi i ajurwedy  czyli zajęcia prowadzące do samorozwoju oraz dieta wegetariańska. Turnusy a także pobyt dla osób indywidualnych.

Oferujemy

Oferujemy :

  • 14 pokoi 1, 2 i 3 osobowych w tym także przystosowane dla osób niepełnosprawnych
  • dużą salę do ćwiczeń
  • zabiegi ajurwedyjskie oparte na masażach, kąpielach wodnych i parowych
  • dietę wegetariańską przygotowaną zgodnie z zaleceniami ajurwedynauka 
  • nauka jogi, ajurwedy, medytacji, warsztaty, szkolenie, spotkania z ludźmi posiadającymi wiedzę w tym zakresie

Oferujemy pomoc w zakresie organizacji turnusów. Zapraszamy do współpracy w szczególności szkoły jogi oraz organizatorów szkoleń i warsztatów.

Serdecznie zapraszamy od 1WRZEŚNIA

Położenie

Zapytaj o dostępność

Prosimy o kontakt telefoniczny