Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Rusza sezon narciarski na Stacji Winterpol Biały Jar

8 grudnia w Karpaczu otwieramy sezon 2017 / 2018

Po wielu miesiącach oczekiwania, 8 grudnia nastąpi oficjalne otwarcie sezonu narciarskiego w Karpaczu - Winterpol Karpacz Biały Jar

Pomimo iż aura pogodowa w Karpaczu wciąż pozostaje kapryśna, to ostatnie dni przymrozków umożliwiły prowadzenie prac związanych z dośnieżaniem stoków. Oczywiście cały czas pracę tradycyjnych armatek wspierała fabryka śniegu (Snow Factory). Fabryka śniegu to innowacyjne urządzenie, które może „produkować” śnieg nawet w dodatnich temperaturach. Nie bez znaczenia pozostał również fakt, że w międzyczasie występowały opady śniegu, które to znacząco wpłynęły na przygotowania Stacji Narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar do rozpoczęcia sezonu 2017 / 2018.

I tak w najbliższy piątek 8 grudnia punktualnie o godzinie 09:00 w stacji narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar nastąpi oficjalne otwarcie sezonu narciarskiego 2017 / 2018. W piątek i sobotę (08-09.12.2017) wyciąg w Białym Jarze będzie czynny od godziny 09:00 do godziny 22:00, a w niedzielę 10 grudnia wyciąg będzie czynny do 20:00. Dalej od poniedziałku 11 grudnia do czwartku 14 grudnia wyciąg będzie czynny w godzinach 09:00- 16:00. Do 24 grudnia obowiązują ceny z niskiego sezonu.

Stacja Narciarska Winterpol Karpacz Biały Jar to kompleks narciarski gdzie oprócz 6 osobowego wyciągu kanapowego dostępne są również wypożyczalnie sprzętu oraz szkoła narciarska M&M Karpacz z wyciągiem taśmowym magiczny dywan. PRzy wyciągu znajdują się również punkty gastronomiczne i nowo otwarta Villa Winterpol w której to do dyspozycji znajduje się również narciarnia z suszarkami do butów narciarskich i bezpośrednim wyjściem na stok.

Nie ma na co czekać, czas odkurzyć narty i deski. Smarujemy ślizgi i czekajcie na dobre wieści.

Komentarz:

Dodaj
Ulubione (0)