Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Ośrodek REDA

Ośrodek wczasowy w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Bystra 1, Karpacz
Cena od 40 zł
607 ... 693 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Ośrodek REDA, położony w malowniczej miejscowości Karpacz u podnóża góry Karpatka, oferuje bazę noclegową i gastronomiczną przeznaczoną głównie dla grup zorganizowanych dzieci i młodzieży. Mając 23 letnie doświadczenie w prowadzeniu ośrodka, dołożymy wszelkich starań aby nasza oferta była interesująca i spełniała wszelkie oczekiwania. 

Okres wiosny i jesieni to najlepszy czas na odpoczynek od codziennej szkolnej rutyny, dlatego zapraszamy wtedy grupy dzieci i młodzieży wraz z opiekunami na wycieczki szkolne i zielone szkoły. W okresie lata i zimy, w porze aktywnego spędzania czasu w górach albo zimowego szaleństwa na stokach, zapraszamy na kolonie, obozy, zimowiska i rajdy. 

Nasz ośrodek jest szczególnie przystosowany do organizacji aktywnego wypoczynku dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży przez cały rok. 

Oferujemy

Najwiekszym atutem jest położenie na terenie około 3ha wzdłuż którego przepływa rzeka Łomnica i wodospad. Zagospodarowany teren zielony, ogrodzony, niedaleko centrum ale z dala od ulicy. 

Pokoje z łazienkami i balkonami 2,3,4 osobowe. 

Na pierwszej kondygnacji mieści się stołówka na około 150 osób z zapleczem kuchennym w której serwujemy smaczne, zdrwe i świeże posiłki, również w formie szwedzkiego stołu. 

Infrastruktura ośrodka zawiera kompleks boisk: trawiaste boisko do piłki nożnej, dwa boiska do piłki siatkowej, boisko do koszykówki, stoły do tenisa stołowego na zewnątrz jak i wewnątrz ośrodka, place zabaw, dwa miejsca na ognisko, miejsce zadaszone z grillem, sala tv. 

W budynku obok znajduje się sala w której znajduje się sprzęt naglaśniający, gdzie organizowane są zajęcia grupowe, dyskoteki, występy. 

Nasze atuty:

- atrakcyjna lokalizacja w Karpaczu,
- atrakcyjna niewygórowana cena,
- bezpieczeństwo usługi,
- doświadczenie 23 lat prowadzonej działalności,
- dyspozycyjność i elastyczność gospodarzy, miła obsługa "dbamy i pomagamy 24h",
- zdrowe, świeże jedzenie, przestrzeganie zasad systemu Hccap. 

Wyposażenie obiektu

Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Grill
Ogród do dyspozycji gości
Plac zabaw
Tenis stołowy
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Balkon
Część pokoi z balkonami
Ogrzewanie

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)