Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Pokoje Gościnne PRZY SZLAKU

Pokoje w Szklarskiej Porębie

Dodaj do ulubionych
ul. Objazdowa 6, Szklarska Poręba
Cena 35 - 45 zł
602 ... 662 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Zbigniew Haduch zaprasza Państwa pod dach swoich Pokoi Gościnnych PRZY SZLAKU w Szklarskiej Porębie. Obiekt zlokalizowany jest w zacisznej ulicy na obrzeżach centrum miasta. Od terenów zielonych i szlaku turystycznego prowadzącego do wodospadu Szklarki oddzielony jest jedynie rzeką Kamienną. Oferujemy: pokoje 2 i 3-4-osobowe z łazienkami i TV, dwa ANEKSY kuchenne oraz salę do spożywania posiłków, pomieszczenie do przechowywania rowerów i nart, bezprzewodowy internet na terenie całego obiektu kominek miejsce postojowe dla naszych Gości (nie strzeżone) samodzielne mieszkanko 23m2 z łazienką i kuchnią w centrum (k.Orlenu) Zapraszamy grupy zorganizowane, znizki oraz rabaty dla wycieczek!! Wybierając nocleg u nas otrzymacie Państwo 10% zniżki na normalne bilety wstępu do Muzeum Mineralogicznego!!!

Oferujemy

W swojej ofercie posiadamy pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami i TV. Udostępniamy również 4 aneksy kuchenne oraz jadalnię.

Wyposażenie obiektu

Kuchnia ogólnodostępna
Parking na terenie posesji

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Telewizor

Szczegóły

Pokoje Gościnne PRZY SZLAKU  od 35zł do 45zł/osobodobę (w zal.od okresu,pokoju,sezonu)

 

Opłata miejscowa tzw. taksa klimatyczna-2,15zł/os/dzień.

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)