Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Pokoje Gościnne MAGNOLIA

Pokoje w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Kościelna 8 B, Karpacz
Cena 35 - 70 zł
75 7... 605 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Magnolia - położona w samym centrum Karpacza, obok parku miejskiego i głównej ulicy. Jest to doskonałe miejsce na spokojny i miły wypoczynek. Lokalizacja gwarantuje dobre miejsce wypadowe na wycieczki w góry i okolice Karpacza.

Oferujemy

Obiekt posiada 15 miejsc noclegowych w tym: 3 pokoje 3 osobowe z łazienkami i 2 pokoje 3 osobowe z umywalką (łazienki do tych pokoi znajdują się obok na korytarzu). Wszystkie pokoje posiadają radia, TV, balkony i są z widokami na góry. W obiekcie znajduje się świetlica, TV-SAT, duża jadalnia, dwa zamykane garaże i ogrodzony parking z alarmem świetlno-dźwiękowym. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska w ogrodzie lub grilla. Hitem pobytu jest domowe wyżywienie, na które składają się śniadanie i obiadokolacja.

Wyposażenie obiektu

Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Grill
Sala zabaw
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Część pokoi z łazienkami
Balkon
Telewizor
Radio

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)