Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Pokoje Gościnne CichoSza

Pokoje w Szklarskiej Porębie

Dodaj do ulubionych
ul. B. Czecha 2, Szklarska Poręba
Cena od 80 zł
691 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Pokoje Gościnne CichoSza w Szklarskiej Porębie chociaż zlokalizowane są w zacisznym miejscu z widokiem na góry, znajdują się tez w pobliżu centrum Szklarskiej Poręby oraz wszystkich jej atrakcji. Oprócz komfortowych pokoi możemy pochwalić się restauracją z doskonałą kuchnią i bezpośrednim sąsiedztwem stoku narciarskiego. Dbając o wszystkie potrzeby naszych gości oferujemy tez dostęp do naszej wypożyczalni sprzętu narciarskiego z możliwością skorzystania z usług naszych instruktorów. 

Pokoje gościnne CichoSza to dwa przyległe budynki. Jeden w tradycyjnym dla naszego regionu stylu, drugi natomiast w nowoczesnym budownictwie, w którym miejsce znalazła miedzy innymi restauracja. Pokoje w obu obiektach są w podobnym standardzie. 

Oferujemy miejsce na grilla i bezpłatny parking niestrzeżony na terenie posesji.

CichoSza to gwarancja udanego wypoczynku w górach.

Oferujemy

Pokoje Gościnne CichoSza - pokoje 1, 2 i 4 osobowe z możliwością bezpłatnego dostawienia dodatkowego łóżka dziecięcego wraz z pościelą. Każdy pokój, apartament i studio posiada dostęp do TV, lodówkę, Internetu oraz własną łazienkę (ręczniki dla gości).

Wyposażenie obiektu

Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Restauracja
Grill

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Lodówka
Ręczniki
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)