Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Pokoje Gościnne CENTRUM

Pokoje w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Konstytucji 3 Maja 27a, Karpacz
Cena 40 - 55 zł
607 ... 605 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Serdecznie zapraszamy do POKOI GOŚCINNYCH CENTRUM. Obiekt usytuowany jest przy głównej ulicy w centrum Karpacza. Pokoje znajdują się na parterze budynku od zacisznej strony ogrodu, z pięknym widokiem na góry. Lokalizacja naszego obiektu pozwala na spokojny wypoczynek w samym centrum. Komfortem jest również bliskość punktów gastronomicznych, handlowych oraz obiektów rekreacyjnych (np. Sandra SPA). Do dyspozycji Państwa posiadamy 2 pokoje dwuosobowe (w tym jeden z dostawką), w pełni wyposażoną kuchnię oraz aneks jadalny. Pokoje są z łazienkami i TV. Na terenie obiektu są miejsca parkingowe. Wiosną i latem mogą Państwo zrelaksować się w ogrodzie, przy grillu, podziwiając piękno naszych gór. Zimą mogą Państwo korzystać z bogatej oferty miasta, którą gwarantują pobliskie stoki narciarskie, lodowiska oraz kompleks narciarski Śnieżka. Pokoje Gościnne Centrum gwarantują 10% rabat w zaprzyjaźnionym biurze turystycznym, zajmującym się organizacją wycieczek krajowych i zagranicznych.

Oferujemy

Do dyspozycji Państwa posiadamy 2 pokoje dwuosobowe (w tym jeden z dostawką), w pełni wyposażoną kuchnię oraz aneks jadalny. Pokoje są z łazienkami i TV.

Wyposażenie obiektu

Kuchnia ogólnodostępna
Parking na terenie posesji
Ogród do dyspozycji gości

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Telewizor

Szczegóły

POBYT W SEZONIE:

2 - 7 NOCLEGÓW: 50,00 ZŁ/OS

POWYŻEJ 7 NOCLEGÓW: 45,00 ZŁ/OSPOBYT POZA SEZONEM:

45,00 ZŁ/OS/NOCLEGW CENĘ NOCLEGU WLICZONA JEST OPŁATA MIEJSCOWA (TZW.KLIMATYCZNA) W WYSOKOŚCI 2,10zł

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)